Рекомендую магазин. Я дуже задоволена 😀Товар отримала дуже швидко і головне те що хотіла. Продавець дуже уважний і відповідальний. Ура😀 тепер моя донечка буде з гарячим чаєм .
Продавець свою роботу виконав відмінно. Але якість товару залишає бути кращим.