Благодарю. очень понравился. компактный и удобный.
колір не такий як на фото
Чайник гарненький, але в перший же день тріснув біля ручки і почав протікати, бо скло надто тонке і тендітне - для заварювання чаю НЕ годиться! Тріщить одразу. Кришечка та сітечко дуже гарні і якісні - ідеально стають у стандартну рівну кружку на 300 мл.
Гарні форми для випікання пасок, швидко відправили.