Єдиний недолік є маленькі ямочки, нерівності в середині.Але це до виробника ,продовець 👍
Сумка гарне , але я б їй дала що вона видерже так нормально щоб не поламалася 10кг ручка вилита з браком але якщо бережливо відноситися не перенавантажувати то довго прослужить. Чому я її не вернула іза того брака вона мені дуже необхідна я ношу сумки сама помічі мені немає і в мене болить спина і руки від дисбалансу носіння сумок , і то дефект для вважаю не страшний підкрутила болтики для перестраховки і тихеньку вона мені буде служити.
Я її зібрала сама на новій почті скобки які закріпляють колеса треба клеяти більш видиміш бо запереживала що немає чим закріпити колеса.