2 665 ₴
1 998,75 ₴
Металева розкладна сушарка для білизни BESSER дуже компактна та зручна у використанні. Конструкція хрестата, стійка та легко складається для економії простору у квартирі або на дачі. Основні переваги білизняної сушарки — якісне кріплення, стійкі ніжки, простота у використанні, гарний зовнішній вигляд, зручність експлуатації, потужність 120 ватів. Зазначимо, що зібрати та розібрати сушарку – справа хвилинна. Це чудова альтернатива білизняним мотузкам.
Характеристики: Сушарка для білизни електрична BESSER 120 Ватів 94 х 50 х 73 см (10291)
Комплектація Сушарка для білизни електрична BESSER 120 Ватів 94 х 50 х 73 см (10291)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besser |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип нагрівального елементу | Металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Захист від випадкового закривання | Немає |
| Потужність, Вт | 120 |
| Напруга (В) | 220 В |
| Робоча довжина поверхні, м | 0.94 |
| Розміри | 94 х 50 х 73 см |
| Температура нагрівання, °C | 45-65 |
| Тип | Підлогові розкладні |