



373,43 ₴
336,09 ₴
Кріплення для телевізора TV F05 14-42" являє собою сучасне спеціальне кріплення для ТВ, яке дає змогу користувачам максимально безпечно та надійно закріпити телевізор на стіні, а не, наприклад, поставити на тумбу. Ця модель є міцною, а також якісною, завдяки тому, що виготовлена з високоміцної сталі. Сьогодні саме таке розміщення телевізора в кімнаті вважається найстильнішим і найзручнішим, адже воно не займає в приміщенні багато місця.
Характеристики: Кронштейн для телевізора TV F05 14-42"
Комплектація Кронштейн для телевізора TV F05 14-42"
| Основні | |
|---|---|
| Максимальне навантаження | 18 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Вид кронштейна | Поворотно-похила |
| Діагональ екрану | 42" |
| Категорія | Кронштейни |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Виробник | TV Mania |
| Регулювання | Поворот |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75 х 75 мм |