

754,05 ₴
663,56 ₴
Пуф стане яскравим і стильним акцентом у вашому інтер'єрі, а також створить затишний і комфортний куточок у будь-якому місці вашого будинку. Є кілька способів використання цього пуфика з максимальною користю. Наприклад, у спальні: можна поставити його біля виночного ліжка або її надголов'я, замінивши, у такий спосіб, приліжку тумбочку.
Характеристики: Пуф Texture 28 х 29 см (R33438)
Комплектація Пуф Texture 28 х 29 см (R33438)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 29 см |
| Глибина | 28 см |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип м'яких меблів | пуф |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Призначення | Для вітальні |
| Наповнювач ковдри | Без наповнювача |
| Оббивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Виробник | Texture |
| Ступінь жорсткості | Середні |
| Стиль | Класичний |
| Форма | Кругла |