491,85 ₴
432,83 ₴
Завдяки продуманій конструкції, табурет зручно зберігати та транспортувати, оскільки в складеному вигляді він не займає багато місця. Міцний матеріал виготовлення дає змогу витримувати вагу дорослої людини, а завдяки стійкості до впливу зовнішніх чинників, його можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Заокруглені кути й антиковзне покриття гарантують додаткову безпеку. Також такий стільчик можна взяти із собою в поїздку, на дачу, на риболовлю або в похід.
Характеристики: Табурет складаний Folding Stool 40.5 х 34.5 х 45 см (R94850-M)
Комплектація Табурет складаний Folding Stool 40.5 х 34.5 х 45 см (R94850-M)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 см |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Довжина | 40.5 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Складні |
| Виробник | Folding Stool |
| Тип | Табурет |
| Ширина | 34.5 см |