3 276 ₴
2 457 ₴
Набір із 8 предметів призначений не тільки для домашнього використання, але й для кухонь професійного рівня (ресторани, закусочні, кухні шкіл, дитячих садків, лікарень та інших установ). Каструлі виготовлені з алюмінію, що не піддається корозії та потемнінню. Стильний оригінальний вигляд підійде під будь-який дизайн кухні. Алюміній екологічний, простотою в догляді та використанні. Набір каструль стане гарним подарунком для будь-якої господині.
Характеристики: Набір каструль з антипригарним мармуровим покриттям Styleberg 8 предметів (1526)
Комплектація Набір каструль з антипригарним мармуровим покриттям Styleberg 8 предметів (1526)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дна | Одношарове |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 16 (см) |
| Внутрішнє антипригарне покриття | Мармурове |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Діаметр сковороди | 24 см |
| Кількість предметів | 8 |
| Комплектація | Сковорода 24х7 см, Каструля 1.6 л, Каструля 3.1 л, Каструля 3.4 л |
| Кришка | скляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Об`єм | 1.6 |
| Підходить для індукційних плит | Да |
| Сумісність з джерелами тепла | Всі види плит |
| Тип | Набір каструль |
| Тип посуду | Набір каструль |
| Форма | Кругла |