3 946 ₴
2 959,50 ₴
Набір із 9 предметів призначений не тільки для домашнього використання, але й для кухонь професійного рівня (ресторани, закусочні, кухні шкіл, дитячих садків, лікарень та інших установ). Каструлі виготовлені з алюмінію, що не піддається корозії та потемнінню. Стильний оригінальний вигляд підійде під будь-який дизайн кухні. Алюміній екологічний, простотою в догляді та використанні. Набір каструль стане гарним подарунком для будь-якої господині.
Чайник із неіржавкої сталі з подвійним дном — надійність, стиль і ефективність у щоденному використанні. Чайник — це один із найнеобхідніших предметів на будь-якій кухні. Але коли йдеться про якість, довговічність і універсальність, варто звернути увагу саме на чайник із неіржавкої сталі з подвійним дном, сумісний з усіма типами плит, включно з індукційними. Цей чайник стане чудовим вибором для тих, хто цінує надійність, класичний стиль і функціональність. Завдяки якісним матеріалам він не тільки довго слугуватиме, а й забезпечуватиме швидке закипання води та зручність у використанні день у день.
Характеристики: Набір кухонного посуду Styleberg з антипригарним мармуровим покриттям і чайником 9 предметів
Комплектація Набір кухонного посуду Styleberg з антипригарним мармуровим покриттям і чайником 9 предметів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Styleberg |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дна | Одношарове |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 16 (см) |
| Внутрішнє антипригарне покриття | Мармурове |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Діаметр сковороди | 24 см |
| Кількість предметів | 9 |
| Комплектація | Сковорода 24х7 см, Каструля 1.6 л, Каструля 3.1 л, Каструля 3.4 л, Чайник 3 л |
| Кришка | скляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Об`єм | 1.6 |
| Підходить для індукційних плит | Да |
| Сумісність з джерелами тепла | Всі види плит |
| Тип | Набір каструль |
| Тип посуду | Набір каструль |
| Форма | Кругла |