Покупка прошла нормально.Продавца рекомендую...👍
Швидко зв'язалась менеджер з продажу та дуже ввічливо роз'яснила. Дякую.
Швиденько прийшло, гарно запаковано. Товар відповідав фото та опису. Дякую!)
Покупка прошла нормально.
Продавца рекомендую...👍