я рада! класс!!!
Дякую,гарний товар та обслуговання.
в описі заявлено про безкоштовну доставку на "розетку", однак при виборі доставки відсутня така функція. тому товар був відправлений за повну ціну, навіть не з "пром оплатою".
все інше чудово. швидко, актуально