дякую, все сподобалося. буду ще звертатися.
раджу цей інтернет магазин, товар якісний, ціна помірна , замовляю не вперше товаром і обслуговуванням дуже задоволена, планую і надалі замовляти товари 😊
Шановний клієнт! Товар було відправлено вчасно і без затримок. На момент створення замовлення 31.03 у магазина за графіком вихідний, тому було відправлено 01.04 без затримок. Якщо питання стосовно доставки, до магазину це не відноситься