Ніяким чином не уточнили адресу, відправили по одній із старих зазначених адрес, до оператора не додзвонитися, обертаєш "з'єднати з оператором" і тебе вибиває. Вайбер не відповідає, а коли добилась до телеграму, то одержала відповідь " нічого змінити не можемо" просто капец! Навіть не запропонували повторене відправлення. Дуже клієнтоорієнтований продавець. Не раджу!
Шановний клієнт! Пропущених від вас не було, в вайбер ви не писали. Замовлення було створене саме на адресу та службу доставку яку ви вказали.
Нам прикро, що виникла данна ситуація! У вас вказана оплата при отриманні та була змога перевірити та відмовитись на віділенні. Данна правина саме служби доставки яка страхує та доставляє товар
Шановний клієнт! З вами навіть звязатись не встигли а ви відмінили замовлення та вказали, що невічливий продавець
До магазину претензій немає!
А от зеркало " криве". Сильно зкриалює відображення.