хороша кастрюля ,дно товсте , якість дуже хороша ,рекомендую )
Шинковка повне лайно. Нікому не раджу купувати цю херню. Зовсім не відповідає що в рекламі. Викинув на сміття.
Нам прикро, що товар вам не сподобався. Продали його дуже багато та клієнти були задоволені