Отримала саме те, що замовляла і очікувала: товар весь якісний і відповідає опису. Приємне спілкування. Дякую колективу, всім дякую!
Все добре, дякую та успіхів!
Дякую, магазин рекомендую! Швидко зателефонували, відправили. Отримала - поличка як в описі. Підійшла по розміру, якість сподобалась.
Чудово