Покупкою задоволений. Набір судків - гарний, але дуже тоненькі стінки, для моїх потреб розкладати салати підійдуть. Судки треба ретельно помити перед використанням бо в графітовому нальоті. Тертка - нормальна, можна брати. Досить міцна на дотик, не прогинається. Тарілка-дуршляк - теж гарна, стінки товстіші ніж у судків, тільки теж перед використанням треба ретельно помити, бо дно також в графітовому нальоті. Мабуть такий наліт залишається після поліровки на фабриці.
Віталій М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупкою задоволений. Все як очікував. Трохи тоненьке дно. Для моїх задач підійдуть. Але за цю ціну нормально.
Покупкою задоволений.
Набір судків - гарний, але дуже тоненькі стінки, для моїх потреб розкладати салати підійдуть. Судки треба ретельно помити перед використанням бо в графітовому нальоті.
Тертка - нормальна, можна брати. Досить міцна на дотик, не прогинається.
Тарілка-дуршляк - теж гарна, стінки товстіші ніж у судків, тільки теж перед використанням треба ретельно помити, бо дно також в графітовому нальоті. Мабуть такий наліт залишається після поліровки на фабриці.